Przedstaw się

Hubert stworzył temat: Przedstaw się

2013/03/17 14:26

Czynię to jako pierwszy i mam nadzieję, że reszta użytkowników pójdzie w moje ślady wpisując się poniżej.

Mieszkam w Obornikach Wlkp. i wraz z rodziną (żona i dwójka dzieci) na znaczkową chorobę zapadłem dopiero w 2011 roku. Od tego czasu nasza choroba postępuje, a zbiór się powiększa. O moich zainteresowaniach można by pisać godzinami (ZT, entomologia, grafika komputerowa, tworzenie stron www, podróże, wolontariat itd) Swoje pasje staram się łączyć w jedno i m.in z tego powodu dołączyłem do grona administratorów tego forum.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

awteam odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/20 23:38

Mam na imię Agata i jestem z Krakowa. Wraz z rodziną (w tym dwóch duuużych synów) zbieramy Znaczki od 2007 roku. Jako zespół jeździmy po całej Polsce oraz "znaczkowym" szlakiem po fragmencie Europy. Interesuję się turystyką, geografią, geologią i zbieram z zapałem różne pamiątki z wyjazdów oraz mapy (papierowe). Przy okazji wycieczek zdobywam też punkty PTTK do różnych odznak turystycznych.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Krzysztof1970 odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/22 22:32

Mam na imię Krzysztof i mieszkam w Żorach. Naszą rodzinną pasją są górskie wędrówki dlatego razem z żoną Gabrysią i córkami:Michasią i Martynką dużo czasu spędzamy na górskich szlakach. Znaczki Turystyczne zbieram razem z młodszą córką Martynką od 2010 roku. Kolekcjonuję również metalowe odznaki schronisk górskich. Oprócz tego interesuję się akwarystyką oraz sportem (szczególnie żużel).

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

pinia_aw odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/23 01:08

Witam wszystkich forumowiczów,
mam na imię Agata, pochodzę i mieszkam w Będzinie. "Znaczkomania" zawitała w naszym domu stosunkowo niedawno i to za sprawą najmłodszego członka rodziny (7-letniego wówczas Michała). Pasję tę z powodzeniem łączę z rodzinnymi wędrówkami po górach, szczególnie najbliższym nam Beskidzie Małym, Śląskim i Żywieckim oraz Sudetach. Znaczek jest impulsem do poznania nie tylko terenów górskich, ale również nizinnych.

Pozdrawiam i do zobaczenia na "znaczkowym szlaku"

COM_KUNENA_THANKYOU: severko

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

marta odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/23 12:10

Witam wszystkich Kolekcjonerów!

Mam na imię Marta i pochodzę z Poznania. Zbieram Znaczki z chłopakiem od 2011 i pierwszym w kolekcji był Znaczek ze Schroniska Pasterka i trafiliśmy na Niego zupełnie przypadkowo i tak to się zaczęło. Interesuję się fotografią, turystyką szeroko pojętą, podróżami tymi małymi i większymi. Każdą wolną chwilę staram się spędzać na szlaku, najczęściej w poszukiwaniu Znaczków.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Wacek987 odpowiedział w temacie: WItam Wszystkich Kolekcjonerów ZT

2013/03/23 17:06

Witam Nazywam Się Wacław jestem kolekcjonerem ZT mam do tej pory 3 :) jest To Lądek Zdrój - Zdrój Wojciech
Nowa Ruda - Ratusz
Kłodzko - Twierdza

Jestem z Nowej Rudy i od niedawna zacząłem zbierać ZT :) pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów :)


Pozdrawiam Wszystkich Zbieraczy ZT :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

severko odpowiedział w temacie: severko

2013/03/23 17:44

Witam wszystkich zbierających ZT.Mam na imię Krzysiek.Zbieramy krążki całą rodziną (cztery osoby) od roku 2008.W dorobku posiadamy ok.80znaczków polskich i kilkanaście zagranicznych.Wierzę że po tym roku będzie ich więcej... :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Martyna2002 odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/23 17:56

Witam!Mam na imię Martynka,mieszkam w Żorach. Znaczki Turystyczne zbieram razem z Tatą. Bardzo lubię górskie wędrówki,trenuję piłkę ręczną oraz jestem mażoretką. Kocham zwierzęta,mam suczkę ,która wabi się Sunia i często towarzyszy nam w górskich wyprawach.Znaczków w tej chwili mam 77(wtym 3 czeskie i 3 kolekcjonera i czekam na
czwarty)Mam nadzieję ,że w tym roku dobijemy do setki.
Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów ZT ! Do zobaczenia na szlakach !

COM_KUNENA_THANKYOU: Krzysztof1970

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

michal odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/23 18:50

Cześć.

Mam imię Michał, pochodzę z Poznania i mam 23 lata. Zbieram Znaczki od 2011 roku razem z moją dziewczyną Martą, która przedstawiła się wcześniej.

Mam nadzieję, że forum się rozwinie i będzie w nim uczestniczyło wielu aktywnych użytkowników. :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Beuthen odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/24 16:23

Nazywam się Artur. Mam 15 lat. Mam ok. 80 ZT. Zbieram od 2008 roku, a pierwszym moim Znaczkiem był nr 31 Schr. PTTK Szczeliniec Wlk. Moją wielką pasją obok ZT są pocztówki. Powojennych pocztówek z Górnego Śląska posiadam ok 3500 oraz mam 71 przedwojennych. Kupuję je także jak jestem gdzieś na wycieczce. Zbieram punkty GOT PTTK i obecnie jest to mój pierwszy rok zbierania na odznakę Za Wytrwałość.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

jacek odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/24 17:58

Witam
Mam na imię Jacek. Wraz z rodziną zbieramy znaczki od paru lat. Posiadamy w swojej kolekcji znaczki Polskie, Czeskie, Słowackie, Angielskie oraz Szkocki. Mamy cztery znaczki kolekcjonerskie, jak również kilka komercyjnych oraz jokerki

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Owieczki87 odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/25 10:31

Witamy serdecznie :)
Jesteśmy pod jednym nickiem - Paulina i Marek - bo tak zawsze tak samo myślimy:)
Jesteśmy z Wrocławia, ZT zbieramy tak od połowy roku 2012. Sam nie wiem jak zaczęła się ta cała "zabawa", pewnie trafiliśmy jakoś na profil :)
Znaczków niestety mamy tylko 22. Z czego 2 zagraniczne - okolicznościowe:)
Plan był na ten rok, żeby mieć w sumie 50, zobaczymy czy się uda.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Skała odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/03/26 00:12

Dobry wieczór turyści :woohoo:
Jestem na tropie poszukiwania Znaczków Turystycznych od Grudnia 2012
roku - mieszkam w Poznaniu. Mój pierwszy ZT No 352 Muzeum Etnograficzne Poznań,pomimo zimy odwiedziłem trochę miejsc Znaczkowych! Stan na dzisiaj to liczba 29 szt.dawniej ze szlaków zwożiłem stęple nigdy nie wyjeżdzam be aparatu fotograficznego.Pozdrawiam z Pyrlandi- Bogdan

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

READYR odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/04/03 17:47

Witam wszystkich pasjonatów "drewienek" serdecznie :) Mam na imię Radek,mieszkam w Jeleniej Górze.Zbierać ZT zacząłem w zeszłym roku jako alternatywę dla czeskiego "Denika Turistickiego",który jest w Czechach konkurencją dla ZT w formie nalepek.Dlatego też posiadam sporą kolekcję właśnie ZT czeskich i kilka niemieckich.Pierwszym polskim ZT było schronisko "Andrzejówka".Co mnie bardzo cieszy polski ZT ze Śnieżki bije wyglądem na głowę ten czeski :).Uczeń przerósł mistrza :).I właśnie uroda naszych wersji kusi by za nimi podążać.Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Zbigniew odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/04/06 22:55

Znaczkami pasjonuję się od 2003 roku, kiedy syn przywiózł pierwszy krążek ze szkolnej wycieczki z ostrawskiego ZOO. Od tamtej pory odwiedziliśmy z rodziną najgęściej usiane znaczkiem miejsca Czech i nazbieraliśmy 250 ZT. Potem obowiązki, następne dzieci przyszły na świat, ale znaczkowa choroba nie ustąpiła. Gdziekolwiek byłem widok znaczka powodował szybsze bicie serca i następowała nieodparta chęć jego posiadania. Pierwszy kontakt z centralą w Czechach nawiązałem jako kolekcjoner prosząc o brakujący znaczek. Potem kontakty były częstsze z racji pełnionego zawodu tłumacza języka czeskiego. Aż pewnego razu twórcy znaczka zwrócili się do mnie o pomoc językową w założeniu firmy w Polsce. Kiedy zakończyłem to żmudne zadanie zapytali: "A może poprowadzi Pan Znaczki Turystyczne w Polsce?" Decyzja nie była łatwa, ale pomimo obaw i niepewności - zgodziłem się. Mieszkam w Czechach, jestem Polakiem, mam żonę Czeszkę i czwórkę dzieci, nazywam się Zbigniew.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

awteam odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/04/09 23:30

Ładnie napisałeś o sobie Zbyszku!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

gruchotek odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/04/29 22:36

Witajcie!
Jesteśmy z Łodzi, razem kolekcjonujemy Znaczki Turystyczne, o ZT dowiedzieliśmy się przez przypadek wpisując w google hasło odznaki turystyczne (od 1999 roku zbieramy różne odznaki PTTK: GOT, OTP, TP, OPNŚ, ROK, OKP i wiele innych - lubimy poznawać nasz kraj - mamy już dość dużą kolekcję odznak turystycznych) i tak pojawił się link do strony Znaczków Turystycznych. Zaciekawiło to nas i tak daliśmy się wkręcić w "znaczkomanię" :silly:.
Dziś mamy w kolekcji 46 ZT z Polski, 12 ZT z Czech, 3 ZT ze Słowacji oraz 2 ZT z Wielkiej Brytani oraz 2 Znaczki Okolicznościowe i 1 Kolekcjonerski.
Zauważyliśmy też, że w łódzkim są tylko trzy miejsca znaczkowe i mamy zamiar to zmienić i wprowadzić nowe miejsca warte uwagi.

Pozdrowienia z Łodzi
Lilla & Sebastian

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

michal odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/04/30 09:41

Cześć!

Faktycznie, łódzkie to niestety taka znaczkowa pustynia. Ale tak wygląda praktycznie cała reszta Polski, gdy spojrzymy na dolnośląskie. ;) Super, że chcecie spróbować "coś" z tym zrobić, powodzenia!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

dj910 odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/08/03 19:42

Czołem Wszystkim! Mam na imię Daria! Jestem z Bydgoszczy. Pierwszy znaczek kupiłam w czerwcu 2012r. w Schronisku PTTK na Szczelińcu w Górach Stołowych. Szczerze mówiąc nie bardzo wiedziałam o co chodzi, ale kupiłam bo był po prostu ładny:). Od tamtej pory udało mi się zebrać kilka sztuk z Polski i Czech. Dopiero teraz tak naprawdę na poważnie rozwijam swoją kolekcję.:)
Jestem ciekawa kiedy będzie spotkanie kolekcjonerów woj. kujawsko-pomorskiego!
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Zbigniew odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2013/08/06 21:24

Witaj Dario,
cieszę się, że jesteś między nami. Spotkanie? Czemu nie, jeszcze paru kolekcjonerów i nie ma sprawy. Tymczasem zapraszam na II Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów w październiku, o którym napiszemy niebawem.
Pozdrowienia.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena