Przedstaw się

MarekS odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2016/10/06 20:51

Witaj Piotrze!

Marek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Piotr Laskowski odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2016/10/19 10:39

Witam serdecznie,

mam na imię Piotr :) Moja przygoda ze znaczkami zaczęła się niedawno - dokładnie 17 września, podczas targów w Ząbkowicach Śląskich. Tam to - będąc jednym z wystawców - i odwiedzając sąsiednie stoiska trafiłem na znaczki turystyczne :)
"Jakem był piękny i młody" ;) - turystyka była moją olbrzymią pasją... Kiedy zaczęło się dorosłe życie i praca - nie zawsze starcza czasu (bywa, że i sił) na wyjazdy... Ale staram się - przynajmniej tu bliżej, Dolny Śląsk i okolice. Nowe hobby - przyznam - mocno dopinguje :) W ciągu miesiąca udało mi się zgromadzić 25 drewnianych krążków ZT, 3 ZO plus dwa z Czech. I teraz dopiero się rozkręcam :cheer:
Pozdrawiam znaczkomaniaków, zbieraczy, Zbigniewa i Huberta - któremu to dziękuje za wskazówki do zaistnienia na forum dyskusyjnym :)

Andrzej Wacławek odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2016/10/21 13:19

Witaj
Też niedawno zaczęłam tą zabawę z Znaczkami Turystycznymi dobre to i pożyteczne oraz pozwala poznać i nowe miejsca i nowych ludzi
Pozdrawiam

2016/10/30 21:16

Uwaga, uwaga! Złoty stok.... Złoty stok... koma trzy, koma trzy! Zbliżają się jutro - moja teściowa i żona po znaczki noworoczne i okolicznościowe... w godz.12-14...koma trzy, koma trzy...

Zbigniew odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2016/10/30 21:22

Witaj Piotrze,
he,he.... no ładnie ostrzegasz przed teściową ;)
Będziecie mile widziani, ale na wszelki wypadek zadzwoń wcześniej na 660 730 242
Mogę gdzieś biegać - jutro wysyłka znaczków...
Zapraszam!

2016/10/31 07:14

Bardzo dziękuję za zaproszenie Zbyszku - dziewczyny zadzwonią jak już będą jechały :) żałuję bardzo, że nie mogę być obecny, bo bardzo chciałem zobaczyć siedzibę - cóż - praca... ale co się odwlecze, to... ;) a teściowa to wspaniała osoba - o małym wzroście ale olbrzymim sercu :) dlatego mogę sobie pozwolić na żarty :)
Pozdrawiam serdecznie :)

borsuk odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2017/07/10 07:30

Witam, na imię mam Roman i razem z żoną Aliną od ładnych kilkudziesięciu lat zwiedzamy nasz piękny kraj. Nasze archiwum turystyczne zawiera dużo zdjęć, widokówek, biletów wstępu i różnych pamiątek. Przygoda z ZT zaczęła się podczas majówki na zamku Książ. Z racji tego że mieszkam 25 km od Książa mogę obserwować jak zmieniało się jego otoczenie przez ostatnie 30 lat.
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów poznawania naszej Polski.

lolita odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2017/09/14 10:19

Cześć, miło mi do was dołączyć:)

Hubert odpowiedział w temacie: Przedstaw się

2017/09/14 10:31

Witamy i zachęcamy do napisania kilku słów o sobie.

Zasilane przez Forum Kunena