Stojak i inne sposoby przechowywania znaczków

Łokietek odpowiedział w temacie: Stojak i inne sposoby przechowywania znaczków

2017/08/06 13:13

Witam, w odpowiedzi na przechowywanie znaczków pochwale się, że moje znaczki przechowuje w specjalnie zaprojektowanych drewnianych skrzynkach mojego autorstwa. Jedna skrzynka to 250 znaczków :) Mam możliwość wykonania takich skrzynek. Zainteresowanych proszę o kontakt mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pozdrawiam Łokietek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hubert odpowiedział w temacie: Stojak i inne sposoby przechowywania znaczków

2017/08/06 19:29

Z opisu wnioskuję, że jest to coś co i ja mam zamiar stosować. Dobrze by było zobaczyć jakieś fotki takiej skrzyneczki (pustej i ze znaczkami). Fotki najlepiej przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2017/08/06 20:12

Witam Hubert, jestem żółtodziobem tu na forum bo dziś dołączyłem i uczę się wszystkiego. Prościej będzie przesłać fotki na indywidualnego maila.

Hubert odpowiedział w temacie: Stojak i inne sposoby przechowywania znaczków

2017/08/07 10:35

Dlatego właśnie powyżej podałem adres @, na który można te fotki wysłać :-)

Dana odpowiedział w temacie: Stojak i inne sposoby przechowywania znaczków

2017/08/07 13:06

Ja napiszę o tubach, które są bardzo przydatne podczas podróży. Było kiedyś o pudełkach po chipsach, gdy nagle odkryłam w domu piękną tubę plastikową, przezroczystą - a w niej plastikowe paseczki do spinania kabli itp. Przełożyłam zapinki do rzeczonego pudełka po chipsach (zakupionych specjalnie w tym celu!). Odkleiłam informacje o zapinkach i przykleiłam naklejkę z logo ZT. Tuba ma zakręcaną pokrywkę. Zmieści się w niej 22 nasze ukochane drewniane krążki.
Natomiast w łazience okazało się, że właśnie skończyła się odżywka do włosów zakupiona w aptece (nazwy chyba nie wolno podać). Opakowanie właśnie miało trafić do śmieci segregowanych, gdy mnie olśniło, że ma przecież pożądany kształt! Nalepka zeszła wspaniale nie pozostawiając kleju. Jest biała nieprzezroczysta, ma zatyczkę wciskaną i zmieści się w niej 12 ZT.

2017/08/07 17:20

Cześć Hubert, fotki moich skrzynek wysłałem na wskazany adres mail. Pozdrawiam Łokietek

Zasilane przez Forum Kunena